● İrfan Turizm seyahat acentesi bağlı bulunduğu Sıla Turizm Yayıncılık ve Gıda Sanayi Tic. A.Ş. Bünyesinde 2005 yılında kurulmuştur.

● 2006 yılında TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) dan A Grubu seyahat acentesi belgesini alan acentemiz bu belge ile yurt içi ve yurt dışında tüm turizim alanlarında hizmet verir konuma gelmiştir.

● 2007 yılında ise Özbekistan turizm bakanlığından Türkiye’deki temsilcilik görevini üstlenen acentamız, hizmet alanını genişleterek güvenirliğini ve kalitesini yurt dışında da tescil ettirmiştir. 2015 yılı itibarı ile 10. hizmet yılını başarı ile tamamlamıştır. “Kültür, tarih, medeniyet, doğa ve inanç turizmi meraklıları için”

Neden İrfan Turizm?

İnsanlar deniz, kum güneş turizmine alternatif beklentiler içinde. Bu sebeple tarih, kültür ve inanç turizminin yıldızı yükseliyor! devamını oku Hizmetlerimiz Yurtiçi – Yurtdışı  turlar ve uçak biletleri. Umre ziyaretleri. Kişiye ve aileye özel tur paketleri. Vize, rent a car ve rehberlik hizmetleri. Termal sağlık hizmetleri. Okul gezileri. Müşteri Memnuniyeti Dini vecibelerin tam yerine getirildiği, tüm ziyaretlerin yapıldığı, programların aksatılmadan icra edildiği, doyumsuz rehberlik hizmetlerinin sunulduğu, muhteşem gezi ve ziyaretler.

İnsanlar deniz, kum güneş turizmine alternatif beklentiler içinde. Bu sebeple tarih, kültür ve inanç turizminin yıldızı yükseliyor!
Hizmetlerimiz Yurtiçi – Yurtdışı  turlar ve uçak biletleri. Umre ziyaretleri. Kişiye ve aileye özel tur paketleri. Vize, rent a car ve rehberlik hizmetleri. Termal sağlık hizmetleri. Okul gezileri. Müşteri Memnuniyeti Dini vecibelerin tam yerine getirildiği, tüm ziyaretlerin yapıldığı, programların aksatılmadan icra edildiği, doyumsuz rehberlik hizmetlerinin sunulduğu, muhteşem gezi ve ziyaretler.